nasza droga

Focus on your way. Focus on process.

 

Droga do realizacji celu ma dla nas większą wartość niż cel sam w sobie. Wszyscy lubią efekty, rezultaty. Ale my chcemy pokazać to wszystko, co na nie wpływa, aby docenić sam proces. 

Pomyślmy o długiej wspinaczce w górach. Jasne, szczyt to nasz cel, ale to, co się wydarzyło po drodze, jest dla nas ważniejsze. Życie to nie jest skreślanie zadań z listy, aby dotrzeć do celu, ale całe doświadczenie, proces dnia codziennego, czyli przede wszystkim łapanie balansu między domem a pracą. Ta droga to całe nasze życie. 

 

Nasza droga zaczęła się, kiedy podjęliśmy decyzję o stworzeniu marki KRASS. 

Jesteśmy rodzinną firmą z Trójmiasta. Kładziemy nacisk na jakość i ponadczasową formę. Ale przede wszystkim na komfort. Ubranie powinno być drugą skórą, dostosowywać się w pełni do nas i naszych potrzeb, nie ograniczać naszych ruchów i możliwości. Wierzymy, że KRASS będzie dla Was jak druga skóra.

 

Jakie powinny być ubrania? Easy to wear. 

Łatwe do noszenia, przyjemne do stylizacji. Ubrania mają wpływ na nasz nastrój i codzienność, dlatego stawiamy na prostotę, minimum kolorów i minimalistyczny branding. Ale też ograniczony wybór. Nie musisz przeglądać kilku stron, aby znaleźć odpowiedni produkt. Nasze kolekcje to krok w kierunku minimalistycznej szafy, selektywnie dobranych produktów bazowych. To droga do komfortowej garderoby.

 

Zacznij swoją drogę z KRASS.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl